Przedłużanie rzęs

Secret Lashes to luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.  Rzęsy Secret Lashes sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się blaskiem.

Metoda 1:1 oznacza, że do naturalnej rzęsy doklejana jest rzęsa sztuczna. Rzęsy Secret  Lashes wykonane są z materiału syntetyczno-jedwabnego w pięknym czarnym kolorze, nie odgniatają się, nie łamią, są trwałe i  wytrzymałe. Możemy uzyskać efekt pogrubienia, wydłużenia bądź jednego i drugiego jednocześnie. Rzęsy nosi się na co dzień, nie trzeba ich malować! Dostępne rzęsy są różnej długości, grubości oraz mają rożny profil wygięcia, wszystko dopasowujemy do Twojej naturalnej rzęsy aby wyglądała naturalnie i oszałamiająco. Klasyczne rzęsy są w kolorze mega black (super czarny) ale istnieją też kolorowe do stylizacji oraz ozdobne z cyrkonią.

Rzęsy Secret Lashes są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bardzo precyzyjnym oraz czasochłonnym, trwającym od 60 do nawet 180 minut. Jednakże efekt końcowy jest imponujący.

Wskazane jest, aby dobę po wykonanym zabiegu unikać kontaktu z wodą oraz parą wodną. Po okresie 24 godzin można funkcjonować tak jak przed założeniem rzęs. Nie trzeba zmieniać trybu życia. Sztuczne rzęsy są odporne na wodę, łzy, ciepło. Można więc bez obaw ćwiczyć, opalać się, korzystać z basenu lub sauny.

Po wykonanym już przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs należy unikać preparatów zawierających tłuszcze. Makijaż powinien być zmywany wodą z płynem beztłuszczowym lub żelem do mycia twarzy. Aktualnie w drogeriach kosmetycznych można zakupić specjalne preparaty przeznaczone do demakijażu sztucznych rzęs. Wskazane jest przeczesywanie rzęs przeznaczoną do tego szczoteczką dostępną w naszym salonie.

Rzęsy Secret Lashes można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Doklejone rzęsy utrzymują się od sześciu do ośmiu tygodni. Dokładnie tyle ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Po upływie tego czasu rzęsa zostaje wypchnięta i zastąpiona nową. Aby utrzymać jak najlepszy efekt, rzęsy należy uzupełniać co 3 do 5 tygodni.

QR Code Business Card