Oczyszczanie podstawowe

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.

Kiedy stosować:

Regularnie, gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego. Zabiegi dają następujące efekty: – głębokie oczyszczenie skóry

– usunięcie martwych komórek naskórka
– odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
– wyeliminowanie zaskórników i wyprysków
– poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy
– stymulacja usuwania toksyn z tkanek
– przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
– przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych

Manualne Oczyszczanie Skóry Twarzy

Zabieg z użyciem dermokosmetyków polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyeliminować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, pomaga skórze odzyskać czystość, świeżość i delikatność.

 

QR Code Business Card