Mikrodermabrazja diamentowa + pielęgnacja

Mikrodermabrazja diamentowa – jest to innowacyjna metoda kontrolowanego ścierania kolejnych naskórka za  pomocą diamentu. Zabieg ten zdecydowanie poprawia wygląd skóry, wygładza ją, uwalnia od martwych komórek, pobudza odnowę komórkową i powoduje lepsze wnikanie aktywnych składników. Daje on błyskawiczną poprawę owalu twarzy, zmniejszenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek, blizn, objawów trądziku i przebarwień skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezkrwawy, może być stosowany jako pojedynczy lub w seriach. Głębokość i ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie, w zależności od kondycji skóry, rodzaju i stopnia jej uszkodzenia. Pomimo, że pozytywny wpływ mikrodermabrazji widoczny jest już po pierwszym zabiegu, zalecane jest ich kontynuowanie w celu wydłużenia spektakularnych efektów. Zabiegi mikrodermabrazji można przeprowadzać na wszystkich typach skóry (od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej, od białej do bardzo opalonej, od bladej do bardzo ukrwionej) i każdej części ciała np. twarzy, szyi, dekoltu, pleców dłoni czy nóg. Po każdej mikrodermabrazji poprawa stanu skóry jest coraz bardziej widoczna.

Po zabiegu:
– skóra może być chwilowo delikatnie zaczerwieniona
– następnego dnia po zabiegu skóra jest rozświetlona, pełna blasku
– doskonale przyjmuje preparaty pielęgnacyjne
– należy unikać promieni słonecznych przez 2 tygodnie po zabiegu i stosować kremy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną

Wskazania do mikrodermabrazji:
– trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy) oraz blizny potrądzikowe
– łojotok i rozszerzone pory
– rogowacenie skóry
– przebarwienia i odbarwienia
– rozstępy
– odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi
– wiotkość skóry
– zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych

Opcjonalne zabiegi bezpośrednio po mikrodermabrazji:
Bezpośrednio po zabiegach mikrodermabrazji zalecane są wszelkie zabiegi pielęgnacyjne skóry. Rodzaj zabiegu jest dobierany w zależności od rodzaju skóry i jej bieżących problemów.

Mikro

 

QR Code Business Card