Mikrodermabrazja diamentowa + pielęgnacja

Mikrodermabrazja diamentowa – jest to innowacyjna metoda kontrolowanego ścierania kolejnych naskórka za  pomocą diamentu. Zabieg ten zdecydowanie poprawia wygląd skóry, wygładza ją, uwalnia od martwych komórek, pobudza odnowę komórkową i powoduje lepsze wnikanie aktywnych składników. Daje on błyskawiczną poprawę owalu twarzy, zmniejszenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek, blizn, objawów trądziku i przebarwień skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezkrwawy, może być stosowany jako pojedynczy lub w seriach. Głębokość i ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie, w zależności od kondycji skóry, rodzaju i stopnia jej uszkodzenia. Pomimo, że pozytywny wpływ mikrodermabrazji widoczny jest już po pierwszym zabiegu, zalecane jest ich kontynuowanie w celu wydłużenia spektakularnych efektów. Zabiegi mikrodermabrazji można przeprowadzać na wszystkich typach skóry (od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej, od białej do bardzo opalonej, od bladej do bardzo ukrwionej) i każdej części ciała np. twarzy, szyi, dekoltu, pleców dłoni czy nóg. Po każdej mikrodermabrazji poprawa stanu skóry jest coraz bardziej widoczna.

Po zabiegu:
– skóra może być chwilowo delikatnie zaczerwieniona
– następnego dnia po zabiegu skóra jest rozświetlona, pełna blasku
– doskonale przyjmuje preparaty pielęgnacyjne
– należy unikać promieni słonecznych przez 2 tygodnie po zabiegu i stosować kremy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną

Wskazania do mikrodermabrazji:
– trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy) oraz blizny potrądzikowe
– łojotok i rozszerzone pory
– rogowacenie skóry
– przebarwienia i odbarwienia
– rozstępy
– odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi
– wiotkość skóry
– zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych

Opcjonalne zabiegi bezpośrednio po mikrodermabrazji:
Bezpośrednio po zabiegach mikrodermabrazji zalecane są wszelkie zabiegi pielęgnacyjne skóry. Rodzaj zabiegu jest dobierany w zależności od rodzaju skóry i jej bieżących problemów.

Mikro

If you’re on the lookout for an affordable dependable essay writing service, then you’ve come to the correct location

You might be asking yourself just how exactly to establish which is best suited clubessay to you and also your writing needs. This is an article to assist you in answering these issues.

QR Code Business Card