Mezoterapia igłowa

Reputable tutorial producing assistance is continuously all set to assist college students utilizing their succeed. Purchase essay published by qualified and veteran essay authors essay writer.

Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną do regeneracji, poprawy wyglądu oraz odmłodzenia skóry, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Polega ona na bezpośrednim wstrzykiwaniu płytko pod skórę odpowiednich substancji leczniczych. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów terapii, szybko poprawiających kondycję i wygląd skóry oraz zapobiegających wypadaniu włosów. Zdjecie2
Podczas zabiegu mezoterapii igłowej wykorzystujemy wysoko wyspecjalizowane koktajle zawierające w swoim składzie substancje aktywne. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję skóry i dostarczyć każdej skórze niezbędnych substancji aktywnych.
Filorga NCTF
Mezoterapia Anti-aging NCTF 135 HA® to polirewitalizujacy kompleks 55+1 składników aktywnych. Zapewnia wyjątkowo intensywną rewitalizację i nawilżenie zmęczonej i wiotkiej skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze dojrzałej i zapadającej się. Zwiększa i przedłuża młodzieńczą aktywność skóry, dodaje blasku, zwiększa stopień nawilżenia, spłyca drobne zmarszczki, podnosi owal twarzy.
Znakomity preparat w rewitalizacji skóry szyi, dekoltu i rąk.
Skład: kwas hialuronowy, 13 witamin, 23 aminokwasy, 6 składników mineralnych, 6 koenzymów,
5 kwasów nukleinowych i 2 czynniki redukujące hamujące procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.
Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF® jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna.
To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez ryzyka powikłań. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa, niemniej rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu – skóra jest bardziej nawilżona, poprawia się jej sprężystość i napięcie. Cera nabiera blasku i staje się gładsza, wzmacnia się również jej struktura – jest gęstsza i bardziej jędrna.
NCTF®135&HA są jedynymi preparatami oddziałującymi zarówno na przyczyny, jak i na konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

Częstotliwość zabiegów:
Faza 1 – Terapia uderzeniowa: 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych
Faza 2 – Regeneracja skóry: 1 zabieg na miesiąc przez dwa miesiące
Faza 3 – Podtrzymanie efektów kuracji: 1 zabieg co 2-6 miesięcy.

Cena zabiegu 250 zł Zapraszam

QR Code Business Card