Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa – to nowy system śródskórnej aplikacji substancji aktywnych.

Jest to jedyna metoda oparta na terapii skojarzonej, wykorzystującej jednocześnie działanie trzech rodzajów bodźców:

– fali ultradźwiękowej

– impulsu elektroterapeutycznego

– koktajli substancji aktywnych

Mezoterapia bezigłowa – szybko, bezinwazyjnie i bezboleśnie usuwa zmarszczki i odmładza skórę bez ryzyka powikłań związanych z metodą igłową (iniekcyjną). 

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie. 

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.
 
Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Zanikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić. W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych. Nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji i odpowiedniej fali elektromagnetycznej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów (co najmniej 4) w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.
 

Działanie mezoterapii bezigłowej:

– skuteczność widoczna już po 1 zabiegu

– bezpieczna alternatywa mezoterapii igłowej

– możliwość stosowania na twarz, ciało i okolice oczu

– wysoki komfort i krótki czas zabiegu

– brak skutków ubocznych

 

Efekty zabiegu na twarz i ciało:

– wygładzenie zmarszczek – intensywny zabieg ujędrniający – ANTI AGE

– odświeżenie i regeneracja – witaminowy zabieg odżywiający

– likwidacja cieni i worków pod oczami

– redukcja „kurzych łapek”

– pobudzenie procesów naprawczych w skórze

– poprawa kolorytu i struktury skóry

– wyraźne widoczne rezultaty liftujące- redukcja cellulitu

 

Zabieg rekomendowany przez dermatologów

Czas trwania zabiegu : 60 min

Częstotliwość zabiegów : 2 razy w tygodniu

Profilaktycznie: 1 raz w miesiącu

Ilość zabiegów: 6

 

Przeciwwskazania

– Choroba nowotworowa

– Ciąża, karmienie piersią

– Stany zapalne skory

– Uszkodzenia mechaniczne skory

– Niewydolność krążenia

– Gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu

– Osteoporoza

– Opryszczka

– Epilepsja

– Obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów elektronicznych   (rozrusznik serca, aparat na zęby, endoproteza itp.)

QR Code Business Card