Makijaż permanentny brwi

 Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi  450 zł

 

Przeznaczony jest dla każdej kobiety w celu podkreślenia jej naturalnego piękna. Zabieg poprzedza szczegółowa analiza potrzeb klientki, wywiad wykluczający przeciwwskazania, rysunek wstępny.

BRWI – Symetria i charakter
Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża nastrój i może nawet sprawić, że można wyglądać młodziej.

Nierówne, przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania brwi można idealnie odtworzyć, lub nadać nowy kształt przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i symetrii całej twarzy.

Przed wykonaniem makijażu wspólnie z klientką ustalamy kolor i kształt uwzględniając przyzwyczajenia klientki i typ urody.

OCZY – wyrazistość i głębia
Makijaż permanentny oczu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreska górna optycznie pogrubia rzęsy oraz nadaje kształt natomiast dzięki dolnej kreseczce możemy uzyskać delikatne zacienienie oraz powiększenie oka. Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Makijaż permanentny w naszej pracowni wykonywany jest po uprzednim  znieczuleniu wysokiej klasy preparatem i jest praktycznie bezbolesny. Pracujemy najnowocześniejszym urządzeniem firmy wiodącej firmy w Stanach Zjednoczonych. Barwniki są neutralne dla skóry, nietoksyczne, przetestowane antyalergicznie.

Sprawa higieny jest dla nas priorytetowa – do końcówki pracującej stosujemy jednorazowe, sterylne kartridże , które zapewniają  bezpieczeństwo przed zakażeniem.

Szczególną uwagę przywiązujemy do czystości i higieny miejsca pracy stosując materiały jednorazowe i środki do dezynfekcji.

Naszym celem jest spełnienie życzeń klientki w taki sposób aby wynik ostateczny podkreślał jej naturalną urodę oraz korygował drobne niedoskonałości.

Nie sztuką jest zrobić makijaż, sztuką jest go zrobić pięknie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i gwarancji pewnej i doświadczonej ręki.

Zapraszamy !!!

Makijaz

.Brwi: 450 zł

 

Zadzwoń !  605 636 376

Esencja Piękna – Pracownia Kosmetyczna

Karolina Pawlak

ul. Reja 8 w Lesznie

QR Code Business Card