Manicure hybrydowy Shellac

Czym jest Shellac?

Shellac to pierwszy na świecie hybrydowy lakier do paznokci. Jest efektem przeszło 5-letnich badan naukowców z amerykańskiej firmy CND. Jego innowacyjność polega na połączeniu w jednym produkcie najlepszych cech lakieru oraz żelu. Shellac nakładany jest cienką warstwą jak lakier bez konieczności matowienia paznokci przed jego nałożeniem, następnie dzięki utwardzeniu w świetle UV nabiera sztywności i wysokiego połysku jak żel. Jest bezzapachowy i nieścieralny. Dzięki temu możesz się cieszyć idealnie trwałym kolorem przez 14 dni.

Czy Shellac nie zniszczy moich paznokci?

Tym właśnie Shellac różni się od tipsów i żeli. Jest nakładany cienką warstwą jak lakier bez konieczności matowienia płytki paznokciowej. Usuwa się go z paznokci w około 10 minut bez piłowania czy drylowania. Dzięki temu po zdjęciu Shellac’a Twoje paznokcie będą w idealnym stanie. Lakiery nie zawierają formaldehydu, toluenu, DBP, są bezzapachowe i nieścieralne. Nie powodują żadnej szkody dla naturalnej płytki paznokciowej.

Czym różni się Shellac Manicure od klasycznego manicure?

Sam zabieg jest niemal identyczny. Różni się jedynie tym, że po nałożeniu każdej warstwy Shellac’a utwardzamy ją przez około 2 minut w świetle UV. Zabieg nie jest przez to znacząco dłuższy, gdyż w tym czasie kosmetyczka nakłada kolejną warstwę lakieru na paznokciach drugiej dłoni.

Najważniejsze zalety lakierów Shellac

Manicure utrzymuje się przez 14 dni z wysokim połyskiem
Zdrowy dla paznokci
Czas schnięcia to 0 minut. Nie zniszczysz manicure zaraz po wyjściu od kosmetyczki. Po pedicure możesz od razu włożyć buty i iść do domu.

Paznokcie nie łamią się, końcówki nie rozdwajają

 

Film Youtube


 

QR Code Business Card