Lipoliza iniekcyjna

Comparison essay seeks to help one choose between alternatives and quizlet reddit essay writing service help writing essay college application

Dependable tutorial crafting assistance is invariably willing to assistance pupils using their function. Get essay created by specialist and encountered essay authors term paper writers.

Lipoliza iniekcyjna jest bardzo nowoczesnym nieoperacyjnym sposobem redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej w różnych okolicach ciała. Zdjecie1
Nie jest to jednak metoda odchudzania, a tylko modelowania. Polega ona na ostrzyknięciu okolicy dotkniętej nadmiernym odkładaniem się tłuszczu preparatem o nazwie fosfatydylocholina. Lek ten doprowadza do rozkładu tkanki tłuszczowej w okolicy wstrzyknięcia.
Nie jest to również metoda przeznaczona do redukcji dużych depozytów tłuszczu. Najlepiej do leczenia nadają się małe objętości, wtedy efekt jest spektakularny. Lek po podaniu działa od 2 do 6 tygodni, w tym czasie pojawia się widoczny efekt. Metoda powolna, ale za to mało inwazyjna, prawie bezbolesna, nie wyłączająca z normalnego życia. Można ją stosować do likwidacji nadmiernego podbródka, zmniejszenia tzw. oponki wokół pępka czy zmniejszenia otyłości tylnych powierzchni ramion.
Z dużą ostrożnością stosuje się ją w leczeniu miejscowych depozytów tłuszczowych twarzy. Terapię można powtarzać kilkakrotnie uzyskując kumulację efektu.

Cena za 1 obszar 200 zł

Zapraszam do gabinetu !!!

 

QR Code Business Card