Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest bardzo nowoczesnym nieoperacyjnym sposobem redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej w różnych okolicach ciała. Zdjecie1
Nie jest to jednak metoda odchudzania, a tylko modelowania. Polega ona na ostrzyknięciu okolicy dotkniętej nadmiernym odkładaniem się tłuszczu preparatem o nazwie fosfatydylocholina. Lek ten doprowadza do rozkładu tkanki tłuszczowej w okolicy wstrzyknięcia.
Nie jest to również metoda przeznaczona do redukcji dużych depozytów tłuszczu. Najlepiej do leczenia nadają się małe objętości, wtedy efekt jest spektakularny. Lek po podaniu działa od 2 do 6 tygodni, w tym czasie pojawia się widoczny efekt. Metoda powolna, ale za to mało inwazyjna, prawie bezbolesna, nie wyłączająca z normalnego życia. Można ją stosować do likwidacji nadmiernego podbródka, zmniejszenia tzw. oponki wokół pępka czy zmniejszenia otyłości tylnych powierzchni ramion.
Z dużą ostrożnością stosuje się ją w leczeniu miejscowych depozytów tłuszczowych twarzy. Terapię można powtarzać kilkakrotnie uzyskując kumulację efektu.

Zapraszam do gabinetu !!!

 

QR Code Business Card