CZERWONE WINO

ZABIEG ODMŁADZAJĄCO – UJĘDRNIAJĄCY

Wykwintna uczta dla ciała i odżywczy rytuał pielęgnacji dla skóry dojrzałej, zmęczonej  i pozbawionej jędrności. Inspiracją do jego stworzenia stało się dobroczynne działanie aktywnych polifenoli zawartych w ekstrakcie z czerwonego wina. Kuracja spowalnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia i ma działalnie przeciwutleniające. Oczyszcza i eliminuje toksyny. Poprawie mikrocyrkulacji i stymulacji metabolizmu towarzyszy redukcja skórki pomarańczowej i widoczne zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

 
Wskazania do zabiegu: utrata jędrności i przedwczesne starzenie się skóry, osłabienie kondycji skóry przez drastyczne diety odchudzające, zaburzenia wydalania substancji toksycznych, skórka zanieczyszczona, zmęczona, niedotleniona, nadmierna tanka tłuszczowa, cellulit. 
Działanie: obniżenie poziomu szkodliwych wolnych rodników, ochrona skory przed zbyt wczesnym starzeniem się i agresją zanieczyszczonego środowiska, poprawa napięcia skóry, eliminacja toksyn (detoks), dotlenienie, poprawa metabolizmu oraz mikrocyrkulacji, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, redukcja stresu, poprawa nastroju.
Zalecenia: zabiegi można stosować na całe ciało lub jego problematyczne partie, zabiegi mogą być wykonywane na okolicy biustu z pominięciem brodawek, zalecana ilość to seria 8-10 zabiegów co 2-4 dni, doskonale nadaje się do skóry zmęczonej i zanieczyszczonej.
QR Code Business Card